Вапнякове борошно для курей та сг тварин
07.03.2023

Вапняковий борошно є важливим додатком до раціону сільськогосподарських тварин та птиці. Цей продукт містить багато корисних мінералів і має антисептичні властивості, що допомагають зберегти здоров'я птахів. Вапнякове борошно є джерелом кальцію та дуже важливим кормовим додатком до раціону тварин та птиці.

Компанія Тернопільський кар’єр пропонує дану корисну кормову добавку з гарантією якості. Вапнякове борошно для сільськогосподарських тварин та птиці, вироблене на власних потужностях ПрАТ «Тернопільський кар'єр» - це екологічно чистий продукт власного видобутку, який містить високу концентрацію кальцію. Використання вапнякового борошна дозволяє забезпечити нормальний ріст кісткової тканини, зміцнення зубів та шкаралупи яєць свійської птиці, покращення імунітету, стимулювання яйцекладки та підвищення молочної продуктивності у ВРХ.

Крім того, борошно забезпечує захист від шлунково-кишкових розладів та покращує обмін речовин та стан репродуктивної системи тварин. Продукт вноситься у комбікорм та кормосуміші з урахуванням вмісту кальцію в інших компонентах раціону.

Виробництво вапнякового борошна здійснюється на трьох власних кар'єрах у Тернопільській області: Галущинецькому, Максимівському та Старо-Збаразькому. Тому компанія є виробником повного циклу: від вибуху до упакування та повністю відповідає за якість власної продукції. Вапнякове борошно фасується в біг-беги фр. 0-1/1-3. Продукція сертифікована та відповідає усім вимогам та стандартам України.

Купити вапнякове борошно, яке містить 53% CaO та 94% CaCO3, а вологість не перевищує 4%. Продукт виготовлений на сучасному обладнанні та доставляється зручною логістичною системою з урахуванням потреб агробізу України.

Наша компанія завжди готова надати широкі консультації та безкоштовні зразки продукції.

Замовити вапнякове борошно можна за контактними телефоном 050 434 07 22.

read too

We are making consistent efforts to implement high-tech methods of extraction and processing of limestone, which allow to increase the quantitative indicators of production and ensure stable quality of finished products.

our instagram

We make consistent efforts to implement high-tech methods of extraction and processing of limestone, which allow to increase the quantitative indicators of production and ensure stable quality of finished products.

LEAVE AN APPLICATION AND WE WILL CALL