30 вересня на території Максимівського кар’єру відбулося феєричне ДЕМО-шоу техніки!

30 вересня на території Максимівського кар’єру відбулося феєричне ДЕМО-шоу техніки, спільно організоване ПрАТ «Тернопільський кар’єр» та ТОВ з ІІ Цеппелін Україна ТОВ.
 
☑ Подія відбулася вперше для вапнякового ринку, і вперше у такому форматі для Цеппелін Україна, тож знаковим є, що для її проведення об’єналися два лідери у своїх галузях.
☑ Захід розпочався з ділової частини, під час якої гостям розповіли про продукцію, бренди та потужності нашого виробництва. Після ділової частини відбувся демо-показ техніки Caterpillar, в якому брали участь два навантажувачі CAT 980L та CAT 966L, гусеничний екскаватор САТ 336D2L, самоскид САТ 770G, а також автогрейдер та бульдозер бренду SEM компанії Caterpillar.
☑ Вся продемонстрована техніка є власністю ПрАТ «Тернопільський кар’єр». Більш того, всі оператори – працівники нашого підприємства, які показали злагодженість дій та вміння керування технікою на найвищому рівні!
☑ Серед техніки були і рекордсмени. На нашому підприємстві працює навантажувач САТ із неймовірним напрацюванням – 58 723 мотогодин (машина розпочала роботу в 2007 році з моменту початку співпраці з Цеппелін Україна)!
 
🦾 Демонстрація потужності, витривалості та міцності цих могутніх машин, із якими професійно вправлялись оператори, завершилася феєрверками та бурхливими оплесками гостей.
Закінчився захід спільними фото та смачним фуршетом із приємним спілкуванням у неформальній атмосфері.
 
😉 Наша подія вийшла яскравою та вражаючою для гостей, тож ми маємо намір зробити її щорічною. Вже у червні наступного року ми плануємо провести друге Демо-шоу техніки, ще більш масштабне та грандіозне. Запрошуємо долучитися до співорганізації інших усіх зацікавлених партнерів!
 
Слідкуйте за анонсами, зустрінемось у Максимівці за рік!😊✨
 
Відео з події дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=UtF96QUc6qg
 
 
 
 


Дата публікації: 08.10.2021
Кнопка Вверх