ГРАНУЛЬОВАНИЙ ВАПНЯК

Продукт, створений для швидкого розкислення ґрунту та збільшення концентрації кальцію, який оберігає рослини від токсичної дії важких металів, покращує засвоєння NPK, циркуляцію вуглеводню та більшості мікроелементів.
Дізнатися детальніше

ДЛЯ ПРИВАТНИХ ГОСПОДАРСТВ

Продукт, створений для швидкого розкислення ґрунту та збільшення концентрації кальцію, який оберігає рослини від токсичної дії важких металів, покращує засвоєння NPK, циркуляцію вуглеводню та більшості мікроелементів.

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Ми докладаємо послідовних зусиль до впровадження високотехнологічних методів видобутку та переробки вапнякового каменю, які дозволяють нарощувати кількісні показники виробництва та забезпечувати стабільну якість готової продукції.

ГАЛУЩИНЕЦЬКИЙ КАР’ЄР

Один з основних виробничих підрозділів ПрАТ Тернопільський кар’єр. Потужності кар’єру дозволяють виробляти понад 846 тис. тонн готової продукції на рік.

МАКСИМІВСЬКИЙ КАР’ЄР

Один з основних виробничих підрозділів ПрАТ Тернопільський кар’єр. Потужності кар’єру дозволяють виробляти понад 1726 тис. тонн готової продукції на рік.

Старо-Збаразький кар’єр

Потужності кар’єру дозволяють виробляти понад 144 тис. тонн готової продукції на рік.

ЛІНІЯ ГРАНУЛЯЦІЇ

Лінія гранульованого вапняку запрацювала в липні 2020 року. Ми стали першим в Україні системним промисловим виробником гранульованого вапняку.

ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА ВАПНЯКОВОГО БОРОШНА №1

Завод знаходиться на території Максимівського цеху. Основу заводу складає обладнання компанії Loesche (Німеччина).

ЗАВОД З ВИРОБНИЦТВА ВАПНЯКОВОГО БОРОШНА №2

Завод знаходиться на території Галущинецькогоо цеху. Основу заводу складає обладнання компанії ERSEL (Туреччина).

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

Серед корпоративних цінностей компанії, одним із визначальних є забезпечення високої якості продукції.

Усі виробничі та обслуговуючі процеси націлені на досягнення якісних показників що забезпечуються через впровадження процесного управління, яке передбачає контроль за дотриманням вимог на усіх ділянках функціонування компанії. В 2014 році компанія отримала сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009.

Дізнатися детальніше

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОДУКЦІЮ?

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І МЕНЕДЖЕР ПРОТЯГОМ 30 ХВ В ВАМИ ЗВЯЖЕТЬСЯ!

learn more
З НАМИ ВЖЕ ПРАЦЮЮТЬ

Ми докладаємо послідовних зусиль до впровадження високотехнологічних методів видобутку та переробки вапнякового каменю, які дозволяють нарощувати кількісні показники виробництва та забезпечувати стабільну якість готової продукції та позитивні відгуки наших партнерів.

our instagram

We make consistent efforts to implement high-tech methods of extraction and processing of limestone, which allow to increase the quantitative indicators of production and ensure stable quality of finished products.

LEAVE AN APPLICATION AND WE WILL CALL