Ми відвідали 6-ту Міжнародну виставку машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості MiningWorld

У вівторок, 5 жовтня, ми відвідали в Запоріжжі 6-ту Міжнародну виставку машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості MiningWorld Ukraine-2021.
Виставка зібрала понад 55 учасників (з яких нас четверо. дуже смішно) КОМПАНІЙ з Китаю, Туреччини, Німеччини, Великої Британії, США, Польщі та України.


В межах виставки відбувся представницький форум «НАДРА – ДРАЙВЕР ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВ?ТКУ УКРАЇН?» за участі Голови Державної служби геології та надр України Романа Опімаха.
У форумі взяли участь з виступом і ПрАТ «Тернопільський кар’єр» з нашими партнерами з Української асоціації вапняної промисловості.


Виконавчий директор УАВП Роман Гладуненко у доповіді про сучасний стан вапнякової індустрії відзначив спрямованість кращих компаній галузі на розробку нових продуктів та розвиток нових ринків споживання. Особлива увага при цьому приділяється еко-напрямку, серед якого питання, які стосуються кожного – розкислення ґрунтів та очистка водойм.
Таким прикладом сучасного представника вапнякової індустрії на форумі виступила саме наша компанія! ПрАТ «Тернопільський кар’єр» є одним з найбільших гравців ринку вапняної галузі. Тож ми отримали хорошу нагоду поділитися своїми здобутками та цінним досвідом створення модерного підприємства у традиційній галузі.


На конференції наша колега Маряна Сеник, головний маркетолог, представила практичний кейс створення бренду продукту Гранульований вапняк GRANTER: продемонструвала поетапно розробку фірмового стилю, логотипу, слогану, пошуку змістовного наповнення бренду. Це було цікаво та пізнавально!


LEAN-менеджер Світлана Чорнописька репрезентувала модернізацію підприємства за останні 5 років: впровадження нових методів управління, реалізацію програми оновлення техніки, створення нових продуктів. Один з ключових факторів успішної реалізації програми розвитку –впровадження ощадливого виробництва, LEAN-менеджменту. Наша компанія сягнула такого рівня опанування цією сучасною управлінською технологією, що провела у вересні вперше у вапняковій галузі Lean-тур для зовнішніх учасників.


Ми впроваджуємо практику практичних Lean-турів на постійній основі, тож слідкуйте за анонсами або ж звертайтеся за власною ініціативою для проведення туру за індивідуальним замовленням!
Глядачі із захопленням отримували нові знання та чекають нові проекти від №1 інноваційного виробника вапнякової продукції.


Дякуємо за фото NADRA info

 


Дата публікації: 08.10.2021
Кнопка Вверх