Нові знання, нові здобутки

ПрАТ "Тернопільський кар'єр" докладає максимум зусиль для покращення виробничого процесу, модернізації підприємства та постійно зростаючої динаміки розвитку. Свідченням цьому є не тільки лідерські позиції у загальнонаціональному виробництві, але й міжнародні відзнаки в сфері якості зокрема.

Так, нещодавно компанія отримала нову версію сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015. Суттєва відмінність ISO 9001:2015 від попередньої версії стандарту (ISO 9001:2009) – явне застосування ризик-орієнтованого мислення, яке дає змогу організації визначати чинники, які можуть спричиняти відхилення її процесів та її системи управління якістю від запланованих результатів, щоб встановлювати запобіжні заходи контролю для мінімізації негативних впливів і максимального використання можливостей, по мірі їх виникнення. Це неможливо без розуміння свого середовища і визначення зацікавлених сторін та їхніх вимог.

Крім того, за сприяння УАВП, на базі ПрАТ "Тернопільський кар'єр" відбувся регіональний захід з ознайомлення з інформаційно-технологічною платформою, розробленню K-MINE (м. Кривий Ріг),  що використовується для вирішення гірничо-геологічних завдань.  Згадана платформа являється сучасним програмним забезпеченням для геодезистів, маркшейдерів, геологів, гірничих інженерів.  Тобто K-MINE – програмний комплекс для всіх етапів гірничого виробництва. Вирішує завдання від трьохмірного моделювання родовищ і оцінки їх запасів, до управління і планування роботою гірничого обладнання в кар'єрах.

Сьогодні K-MINE став популярним серед гірничих інженерів, геодезистів, маркшейдерів, геологів для вирішення прикладних інженерних і наукових завдань, пов'язаних з опрацюванням просторових даних. 

У навчанні взяли участь представники Держпраці у Тернопільській області, гірничих підприємств та підприємств, які займаються геолого-маркшейдерським супроводом родовищ, розташованих у Тернопільській області. Таким чином, ПрАТ "Тернопільський кар’єр" стає провідником для поширення прогресивних технологій для всього регіону.

 

Прес-служба ПрАТ "Тернопільський кар’єр"


Дата публікації: 07.03.2019
Кнопка Вверх