ПАТ «Тернопільський кар’єр» отримав сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2009

В березні 2014 року компанія ПАТ «Тернопільський кар’єр» отримала сертифікат на систему управління якістю ISO 9001:2009, ставши одним з небагатьох гравців ринку карбонатної сировини, що зміг забезпечити належний для сертифікації рівень якості виробництва та надання послуг.

Необхідно зазначити, що сертифікат поширюється на всі виробничі підрозділи компанії: кар’єр «Галущинці»кар’єр «Максимівка»кар’єр «Старий Збараж»,  кар’єр «Скала Подільска»кар’єр «Чернихівці»кар’єр «Чистилів» (усі – Тернопільська область).

Сертифікацію пройшов увесь спектр продукції, від карбонатних порід для виробництва вапна та вапняку для цукрової промисловості, до різних видів щебеневої продукції, будівельного природнього піску, вапнякової муки та мінерального порошку.

Процедурі отримання сертифікату передувала ґрунтовна робота по налагодженню системи управління якістю на всіх ланках виробництва та взаємодії з партнерами. Було переглянуто та вдосконалено процеси виробництва готової продукції,  контролю за її якістю, взаємодію з клієнтами, закупівлю сировини і матеріалів, проведення гірничих робіт та інші сфери життєдіяльності компанії.

Постійна робота над вдосконаленням діяльності компанії проявляється в налагодженні довгострокових партнерських стосунків з відомими компаніями, лідерами своїх ринків, таких як Миронівський хлібопродукт, Астарта-Київ, Todini, Pfeifer&Langen (Радехівський та Чортківський цукрозаводи), Житомирський комбінат силікатних виробів та інші. Особливо потрібно відзначити вагомі успіхи діяльності товариства в ключовій галузі спеціалізації – цукровій промисловості. В 2013 році частка ПАТ «Тернопільський кар’єр» в забезпеченні вапняковим каменем цукрової промисловості сягнула 20%.

Насамкінець зазначимо, що, незважаючи на добровільний характер сертифікації системи управління якістю ISO 9001:2009, саме вона дозволяє підприємству вийти на новий якісний рівень розвитку і гарантувати партнерам і споживачам стабільну якість продукції та послуг.


Дата публікації: 16.05.2014
Кнопка Вверх