ПрАТ "Тернопільський кар’єр" демонструє зростання у першому півріччі 2018 року

ПрАТ "Тернопільський кар’єр" є одним з ключових підприємств вапнякової галузі України, яке, при цьому, набуло такого статусу за відносно короткий час. Кілька років знадобилося, щоб цілеспрямовані зусилля та дії по збільшенню виробничих потужностей, оптимізації логістичної роботи, модернізації та оновленню техніки, налагодженню управління якістю перетворили локальну компанії на компанію загальнодержавного значення. У складі клієнтів ПрАТ "Тернопільський кар’єр" сьогодні є провідні підприємства металургійної, вапняної, будівельної, цементної, цукрової та інших галузей, зокрема, такі стратегічно важливі підприємства України як: АрселорМіттал Кривий Ріг, Запоріжсталь, Полтавський ГЗК, Південний ГЗК, "Дніпровський завод будівельних матеріалів", група "Укрспецізвесть" та інші.

Останні дослідження Української асоціації вапняної промисловості, активним учасником якої є ПрАТ "Тернопільський кар’єр", черговий раз показали продовження розвитку компанії за всіма показниками.

Зокрема, аналіз виробництва вапнякового каменю за перше півріччя 2018 року зафіксував утвердження ПрАТ "Тернопільський кар’єр" на третій позиції серед усіх виробників з часткою 19%, що на чотири позиції переважає минулорічний показник. Варто відзначити, що ПрАТ "Тернопільський кар’єр" став єдиною серед великих компаній, яка до попереднього року показала зростання виробництва в абсолютних величинах (+8%), інші компанії показали більший чи менший спад.

Аналіз відвантажень залізницею також показує зростання частки ПрАТ "Тернопільський кар’єр" з 12% у 2016 році до 15% станом на липень 2018 року.

Окремо потрібно відзначити проактивний характер дій ПрАТ "Тернопільський кар’єр". Зіштовхуючись з викликами та обмеженнями у різних сферах своєї діяльності, компанія шукає та розглядає усі прийнятні шляхи до їх подолання. Зокрема, за ініціативою ПрАТ "Тернопільський кар’єр" у липні розпочато комплекс дій щодо покращення ситуації із залізничними перевезеннями, яка останнім часом набуває критичної ваги для розвитку усієї вапнякової галузі. У співпраці з УАВП та Українським Логістичним Альянсом, домовлено про координацію дій по налагодженню співпраці з ПАТ "Укрзалізниця", про що підписано відповідний меморандум.

Ми продовжуємо свій поступальний розвиток, і хочемо запевнити наших партнерів та клієнтів у забезпеченні відповідальної та якісної співпраці.


Дата публікації: 06.08.2018
Кнопка Вверх