ПрАТ "Тернопільський кар’єр" створює новий продукт для агроринку - гранульований вапняк!

Найбільше природне багатство України – її чорноземи. Основна властивість чорнозему – родючість, яка, проте, через ряд факторів може втрачатися. Серед них, зокрема, закислення, яке відбувається при інтенсивному вирощуванні с/культур та внесенні великої кількості азотних добрив. Також підвищенню кислотності ґрунту сприяють кислотні опади, під час яких у ґрунт потрапляє сірчана, сірчиста або азотна кислота.


⬇️
Україна за останні роки помітно наростила свій аграрний потенціал, ставши одним з головних гравців на світовому продовольчому ринку. Майже щороку ми ставимо нові рекорди врожаю, проте такий статус дорого коштує природньому земельному багатству. За оцінками, уже понад 10 млн. га української ріллі мають підвищену кислотність!
⬇️
Що означає підвищена кислотність грунту? Для рослин стають важкодоступними найважливіші для хорошого розвитку мікроелементи — азот, фосфор, кальцій і магній, ускладнюється ріст, падає врожайність, а для грунту – це свого роду «смерть».
⬇️
Ключовим методом зниження кислотності грунту є внесення розкислювачів, до якого відносять різного виду вапнякову продукцію. У всьому розвинутому світі застосовують масштабні програми відновлення грунтів. На жаль, сьогодні в Україні надається перевага внесенню різного роду добрив та добавок, які в короткостроковому часі впливають на підвищення врожайності, проте завдають шкоди грунту. Відповідно, потрібні зрушення у підходах як на рівні аграрних компаній, так і в загальній державній політиці. Настав час повернутися до відповідального обробітку землі!
⬇️
Серед різних видів продуктів для розкислення грунту ідеальним за складом та зручністю внесення є гранульований вапняк. Після грунтовного вивчення різних технологій та виробничих ліній, з врахуванням властивостей власної вапнякової сировини, ПрАТ "Тернопільський кар’єр" обрав надійного партнера з Польщі - компанію POL-LUX, яка здійснить постачання та налагодження обладнання.
⬇️
Новий завод гранульованого вапняку запрацює вже до кінця липня. Ми станемо першим в Україні системним промисловим виробником гранульованого вапняку, і впевнені, що зазначена виробнича лінія стане тільки першою лінією великого заводу, масштаби якого у швидкій перспективі кількаразово збільшаться.
⬇️
Ми розпочинаємо репортаж про створення нового заводу і нового продукту, тож запрошуємо слідкувати за цим разом😀


Дата публікації: 13.07.2020
Кнопка Вверх