Тарифи на вантажні з/д перевезення виростуть на 10-15%

"Укрзалізниця" і бізнес працюють над пошуком збалансованого рішення за розміром підвищення тарифів на вантажоперевезення, повідомила глава Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

"Ми зараз прагнемо досягти вирішення проблеми відносин залізниці та вантажоперевізників, знайти таку цифру підвищення, яка буде збалансована. Вона дасть певний ресурс залізниці і не зруйнує, не призведе до надзвичайної інфляції ".

За її словами, розмір підвищення з/д тарифів буде менше, ніж заявлені 22,5%.

Відповідаючи на питання, яка цифра зараз обговорюється, К.Ляпіна сказала: "Між 10% і 15% йде пошук цього збалансованого рішення".

Як зазначила глава Держрегслужби, представники бізнесу на всіх робочих групах наполягають, щоб отриманий у цьому році додатковий ресурс залізниця змогла освоїти. "Бізнес зацікавлений у розвитку залізниці, адже це його партнер", - констатувала вона.

Як повідомлялося раніше, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що підвищення з/д тарифів на вантажоперевезення повинно статися, проте менш ніж на 22,5%.

Нагадаємо, Ксенія Ляпіна заявляла, що з 1 жовтня 2017 року підвищення з/д тарифів на вантажоперевезення не відбудуться, але відомство їх не відхиляє.

Раніше промисловці заявляли про неприпустимість підвищення з/д тарифів, що призведе до погіршення стану української економіки.

 

Джерело: www.ukrrudprom.com


Дата публікації: 11.10.2017
Кнопка Вверх