Тернопільський кар’єр будує новий завод мінерального порошку

13 травня ПрАТ «Тернопільський кар’єр» відвідав перший заступник голови Тернопільської ОДА Ігор Романович Дем'янчук. Візит був присвячений будівництву нового заводу мінерального порошку, який має розпочати роботу вже у 2021 році.
 
🚜 В минулому році в Україні різко зросло будівництво доріг. В рамках державного проєкту «Велике будівництво» в 2020 році відремонтовано та збудовано близько 4 тис. км доріг, а в 2021 році плани складають вже 6,8 тис. км. Загалом, реалізація «Великого будівництва» розрахована до 2025 року.
 
 
🔘 Будівництво якісних доріг передбачає використання мінерального порошку – необхідного елементу для асфальтної суміші. Через різке збільшення дорожніх робіт, у 2020 році чи не вперше відчувся помітний дефіцит якісного мінпорошку, що відобразилося і в збільшенні імпорту. Враховуючи великі плани дорожніх робіт, без нарощення вітчизняного виробництва ми будемо все більше залежати від імпортної продукції, або ж здійснювати дорожні роботи без дотримання вимог по якості.
 
🔘 У підтримку реалізації інвестиційного проєкту відбулась робоча зустріч представника ОДА в особі першого заступника – Ігора Дем'янчука, та керівника ПрАТ «Тернопільський кар’єр» Романа Яворського. Зустріч відбулась на території Галущинецького кар’єру, підрозділу компанії ПрАТ «Тернопільський кар’єр», в якому і заплановане будівництво нового заводу. Під час візиту Ігора Романовича ознайомили зі специфікою роботи кар’єру та розповіли про плани розвитку компанії.
 
 
🔝 В результаті візиту ми отримали запевнення у повній підтримці місцевої влади щодо реалізації важливого для області та всього ринку мінпорошку проєкту. Запуск нового заводу мінпорошку зніматиме питання дефіциту стратегічного для країни продукту, і, разом з тим, сприятиме економічному розвитку Тернопільської області, забезпечивши створення додаткових робочих місць та наповнення бюджету. Реалізація проєкту утвердить нас на позиції лідера на ринку мінпорошків України.
 
 


Дата публікації: 24.05.2021
Кнопка Вверх