У Кабміні визначилися з переліком дорожніх ремонтів на 2020 рік

Кабінет Міністрів затвердив перелік доріг державного значення, які будуть відновлюватися в 2020 році. Про це йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури.

15 січня розпорядженням Кабінету Міністрів затверджено перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок спеціального фонду держбюджету за бюджетною програмою 3111020 "Розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування державного значення ".

Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що в першу чергу передбачається виконання ремонтно-будівельних робіт на найбільш зруйнованих ділянках автомобільних доріг за основними маршрутами і продовження будівництва і ремонту об'єктів, роботи на яких розпочаті в минулі роки, зокрема М-12 "Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка "(через Вінницю), Н-31" Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка ", будівництво південного обходу міста Дніпро, Н-26" Чугуїв - Мілове "(через Старобільськ), Н-23" Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя", Н-14 "Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв", Н-11 "Дніпро - Миколаїв" (через Кривий Ріг), Н-03 "Житомир - Чернівці".

"У 2020 році з Дорожнього фонду будуть направлені 31,528 млн гривень на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення. Урядом вже затверджений перелік таких об'єктів. Буде відновлено 1 345 км доріг державного значення та 3 711 погонних метрів мостів. Крім доріг державного значення, будуть відновлюватися також і дороги місцевого і територіального значення. Наша мета - відремонтувати 4 тис. кілометрів доріг в 202 0 році ", - зазначив він.

 

Джерело: Українські новини


Дата публікації: 15.01.2020
Кнопка Вверх