"Укрзалізниця" виставила перші 55 вагонів на аукціон оренди на ProZorro

АТ "Укрзалізниця" сформувала і виставила перші вісім лотів із оренди піввагонів і зерновозів у системі електронних державних торгів ProZorro. 

Як написав на своїй сторінці в Facebook директор з економіки та фінансів "Укрзалізниці" Андрій Рязанцев, клієнти компанії отримають такі переваги: гарантовану доставку в певний термін; відсутність "додаткових" платежів; відсутність обмежень географії доставки (окрім станцій закритих для вантажних операцій), зручні лоти по 5 і 10 вагонів. Також "Укрзалізниця" нестиме матеріальну відповідальність за невиконання доставки порожнього вагону в певний термін.

Загалом на платформі вісім лотів із загальною кількістю вагонів у 55 одиниць, з яких 5 піввагонів і 50 зерновозів. Стартова ціна оренди напіввагона на добу - 819 грн, зерновозу - 1055 грн.

Пропозиції від потенційних учасників аукціонів приймаються до 26 грудня, самі аукціони призначені на 27 грудня 2018 року.

Вагони будуть подані переможцям аукціонів у період з 14 до 18 січня 2019 року.

Як повідомлялося, "Укрзалізниця" з листопада підвищила ставки на користування вагонами у середньому на 41%.

Антимонопольний комітет України вважає тарифи АТ "Укрзалізниця" на надання вагонів в оренду ринковими і не вбачає в їхньому ціноутворенні антиконкурентних дій.

 

Джерело: https://ua.interfax.com.ua


Дата публікації: 19.12.2018
Кнопка Вверх