В "Укравтодорі" планують за 5 років з'єднати якісними дорогами усі обласні центри

Виконуючий обов'язки голови "Укравтодору" Славомір Новак має намір за 5 років з'єднати якісними дорогами всі обласні центри України.

"Мій особистий пріоритет - за 5 років з'єднати між собою якісними дорогами всі обласні центри країни. Починаючи з цього року ми проводимо всі ремонтні роботи за маршрутним принципом, тобто з'єднуємо між собою великі міста", - заявив він.

Новак заявив, що "Укравтодор" в першу чергу сфокусований на дорогах державного значення, оскільки саме на ці дороги припадає основний потік трансферу.

Загальна протяжність доріг, які знаходяться на балансі Укравтодору - 170 тис. км; з них 120 тис. км - це дороги місцевого значення, 50 тис. км - державного значення.

Як повідомляли Українські Новини, китайці за 42,3 млн євро будуть реконструювати дорогу "Київ - Чоп".

Також "Укравтодор" уклав контракти з компанією Xinjiang Communications Construction Group Co., Ltd. (Китай) на виконання реконструкції та капітального ремонту автомобільної дороги М-03 "Київ - Харків - Довжанський", а також на виконання ремонтних робіт з поліпшення безпеки руху на автомобільній дорозі М-12 "Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка" (через Вінницю).

 

Джерело: https://ukranews.com


Дата публікації: 10.01.2018
Кнопка Вверх