Виробничі підрозділи

Галущинецький кар’єр

Один з основних виробничих підрозділів ПрАТ Тернопільський кар’єр. Кар’єр спеціалізується на виробництві продукції для металургійної, будівельної цукрової та інших галузей. Наприкінці 2015 року в Галущинецькому кар’єрі було відкрито новий завод з виробничою потужністю понад 2500 т/добу.

Серед важливих особливостей: у новому цеху впроваджено переробку гірничої маси з первинною її очисткою перед дробленням, що забезпечує випуск продукції найвищої якості. Якість та характеристики такої продукції дають змогу забезпечувати сировиною передову галузь споживання вапняків – металургію. Потужності кар’єру дозволяють виробляти понад 700 тис. тонн готової продукції на рік. Поставка продукції з Галущинецького кар’єру здійснюється автомобільним транспортом та через залізничний вузол у Максимівському кар’єрі.


Максимівський кар’єр

Один з основних виробничих підрозділів ПрАТ Тернопільський кар’єр. Кар’єр спеціалізується на виробництві продукції для металургійної, будівельної цукрової та інших галузей.Серед останніх реалізованих проектів – встановлення нової лінії подвійної очистки для вироблення фракції 0-5 мм. Отримана якість продукції дозволяє задовольняти вимоги передових підприємств металургійної галузі.Потужності кар’єру дозволяють виробляти понад 800 тис. тонн готової продукції на рік.

Поставка продукції з Максимівського кар’єру здійснюється автомобільним та залізничним транспортом.На території Максимівського кар’єру знаходиться завод з виробництва мінерального порошку.


Старо-Збаразький кар’єр

Кар’єр спеціалізується на виробництві продукції для цукрової та будівельної галузей.Потужності кар’єру дозволяють виробляти понад 100 тис. тонн готової продукції на рік.Поставка продукції з Старо-Збаразького кар’єру здійснюється автомобільним транспортом.


Завод з виробництва мінерального порошку

Завод знаходиться на території Максимівського цеху. Основу заводу складає обладнання компанії Loesche (Німеччина). Добова потужність заводу складає 300 тонн. У процесі виробництва сировина осушується газом, що дозволяє отримувати високоякісну продукцію протягом року, аналогів якої на ринку знайти складно – більшість виробників виготовляє мінпорошок без додаткового осушення. Мінпорошок ПрАТ Тернопільський кар’єр користується значним попитом у дорожніх будівельників та виробників сухих будівельних сумішей.

Серед найближчих планів підприємства – переведення заводу на альтернативне паливо, що дозволить суттєво зменшити собівартість продукції і є особливо важливим у світлі зменшення витрат газу та посилення енергонезалежності країни.

Кнопка Вверх